ПРОЄКТ "КАЗКИ ПОГОРЄЛОВА" для малят, які люблять читати та слухати казки.

15 бер. 2023
Нам відомо про користь казок для дітей, правда ж? А чи здатен штучний інтелект поділяти нашу думку, наше розуміння? Казки Погорєлова це технологічний проєкт, тому ми не втримались, щоб не запитати у популярної нейромережі ChatGPT її думку про користь казок для дітей.

У книзі, написаній молодою людиною, в доступній, близькій для дітей формі, розповідаються звичайні життєві ситуації в незвичайному ракурсі. Книга рекомендується для дітей різного віку.

Що ж таке «Казки Погорєлова», в чому ідея та велика мета?

Колекція «Казок Погорєлова №1» - казки для щасливих сімей, казки для слухняних дітей, казки для дітей, які тільки мріють стати слухняними, казки, які всупереч думці батьків, впевнені, що чинять правильно, і звичайно ж казки для розвитку і виховання – казки для маленьких геніїв та супергероїв. Це колекція з п’яти книг, в кожній з яких історія двома мовами – українською та англійською мовою.

«Казка про музичну качечку»

«Казка про зелену фею»

«Казка про мандруючого хлопчину»

«Казка про томатного пана»

«Казка про блакитну зірочку»

В кінці кожної книги зібрано словничок цікавих слів, які використовуються в казці та допоможуть дитині не тільки вивчити англійську, а й познайомитися з дитячою лексикою англомовних країн.

Аудіоказки для дітей

Казки Погорєлова на дитячих майданчиках