ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

26 трав. 2023

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» створений для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Його реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) «Спільно» та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України й Українського інституту розвитку освіти.

Цей проєкт здійснюється через різні завдання та напрями. Дайджест виходитиме один раз на місяць і буде не лише добіркою новин, а концентрацією підтримки, прозорості, прикладом командної взаємодії всіх учасників.

Пропонуємо ознайомитися з першим випуском дайджесту.

Про роботу проєкту: «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

У першому випуску дайджесту розміщено:

• інтерв’ю з Nina Omelyanenko Nina Omelyanenko
  • інформацію про команду проекту опис ініціативи ВзаємоДІЯ та ДоШкіллЯ
  • методичні матеріали для забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах війни в Україні
  • педагогічні ідеї з організації освітніх зустрічей для педагогів та батьків.

Дайджест за посиланням https://www.flipsnack.com/AE8BCD88B7A/1.html

Кажемо: “Не новини, а життя проєкту”!

Нагадаємо, проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти. Далі буде.