Вихованці ЗДО № 248 вітають своїх татусів!

18 черв. 2023
У 2023 РОЦІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БАТЬКА ТА ДЕНЬ БАТЬКА В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ 18 ЧЕРВНЯ.

Батько для кожного з нас — це вихователь, захисник, вчитель і друг, якому ми завдячуємо базовими вміннями, життєвими принципами та цінностями. На допомогу люблячого батька діти можуть розраховувати завжди, незалежно від того, скільки їм років, а теплі згадки про цю найріднішу людину залишаються з нами на все життя і дарують підтримку в найтяжчі часи. Вшановувати батьків в окремий день прийнято у всіх країнах, при цьому національні дати можуть різнитися. Але існує й загальне свято — Міжнародний день батька, який щорічно відзначають третьої неділі червня. Збігається з міжнародним святом і День батька в Україні.
ДЕНЬ БАТЬКА В УКРАЇНІ
В Україні ідея національного Дня батька з’явилася в 2006 році і належала громадським організаціям. Після збору підписів на підтримку ініціативи та кількох суспільних форумів Міністерство в справах молоді та спорту розробило проєкт президентського указу про встановлення цього свята.
Попри те, що в Україні це свято з’явилося зовсім недавно, для багатьох людей третя неділя червня вже стала днем особливої уваги до своїх батьків. До речі, цього дня заведено вітати не тільки батьків, а й вітчимів, свекрів, дідів, прадідів та інших родичів – чоловіків, яких по праву можна вважати «батьками» роду.
В Міжнародний день батька можна влаштувати сімейний перегляд фільму, головним героєм якого є люблячий батько, здатний на все заради своїх дітей. Серед таких фільмів — «Життя прекрасне», «Капітан Фантастік», «Перемагаючи час» та багато інших.

Переглянути фото