Просвіта для батьків

3 лип. 2023
4 речі, які батьки мають знати про виховання дітей

1. Позначте кордони

Це справді складно, тому що ви любите свою дитину і хочете дати їй найкраще, але має бути межа.
Навіть якщо ви вважаєте себе максимально уважними та лояльними батьками, обмежень все одно не уникнути.

2. Поганий настрій — це нормально

Нам, батькам, хочеться, щоб наші діти завжди були щасливі й у доброму гуморі.
Ми так міцно їх любимо, що коли вони у поганому настрої, це крає нам серце. І ми кажемо: "Не сумуй".

3. Дзеркало для дитини

Пам'ятайте, що ви — дзеркало для своєї дитини. Вона вбирає ваші моделі поведінки та реакції.
Тому перш ніж згадати про брудні черевики, заспокойтеся і посміхніться.Дитина має відчувати, що ви раді її бачити.

4. Поведінка — це спілкування

Дитина поводиться погано? Це означає, що вона намагається вам щось повідомити. І робить це так, як уміє.Шукайте причину такої поведінки, допоможіть їй висловити все, що вона відчуває.
Не варто пригнічувати її емоції, навіть якщо ми вважаємо їх незручними.