ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!!

28 серп. 2023
31 серпня 2023 року о 14.00 відбудеться онлайн засідання педагогічної ради № 1.

Тема: Проблеми та завдання дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році з урахуванням реалій сьогодення і дії правового режиму воєнного стану.

Мета: ознайомлення педагогів з нормативною базою у сфері дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік; надання допомоги педагогам закладу дошкільної освіти щодо якісного упровадження програм розвитку дітей раннього та дошкільного віку в умовах воєнного стану (джерела, що містять електронні варіанти програм, методичні розробки).

Порядок денний:

ЗМІСТ РОБОТИ

Форма обговорення питання

1.

Про роботу в дистанційному форматі закладу дошкільної освіти у новому навчальному році.

1.

Стратегічні завдання розвитку дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік: ознайомлення з:

Доповідь

1.

Про обговорення та ухвалення плану роботи ЗДО, пріоритетні завдання для вирішення у 2023/2024 навчальному році в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Інформаційне  повідомлення

1.

Про організацію освітнього процесу закладу дошкільної освіти, вибір розвитку, виховання і навчання дітей, за якими здійснюється освітня діяльність із дітьми раннього та дошкільного віку, за якими працюватиме педагогічний колектив у 2023/2024 навчальному році.

1.

Про організацію дистанційної роботи в ЗДО у 2023/2024 н.р.: режим дня, розклад занять, форма календарного планування.

1.

Про план курсової перепідготовки та проведення атестації педагогічних працівників у 2023/2024 навчальному році. Обговорення наказу № 805 від 09.09.2022 р. «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників»

1.

Про презентацію новинок науково-методичної літератури і посібників для ЗДО, а також джерела, що містять електронні варіанти програм, методичні розробки

1.

Про формування внутрішньої системи якості освіти у закладі дошкільної освіти у 2023/2024 н.р

1.

Про рішення педагогічної ради.

Коваленко Н.М.

Посилання буде надіслано у груповий чат закладу.