Шановні педагоги, вас вітає БФ "Щаслива лапа".

23 лют. 2024
Нагадуємо, що з 26 лютого по 1 березня 2024 року в закладах дошкільної освіти України та світу пройде ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

З 26 лютого по 1 березня 2024 року в закладах дошкільної освіти України та світу пройде III Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин (умови заходу за посиланням - https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/30290).

Захід традиційно проходить за підтримки Міністерства освіти та науки України (лист №6/139-24 від 06.02.24 р.).

Безкоштовні матеріали для проведення Заняття доброти: конспекти з презентаціями, ігри, аудіоказки, корисні відео та багато іншого.

Методичні матеріали до Заняття доброти та Всеукраїнська акція «Happy Няв для Мурчика» від БФ "Щаслива лапа" (Happy paw)

Переглянути методичні матеріали (частина 1)

Переглянути методичні матеріали (частина 2)

Також запрошуємо вас долучитись до VIII Всеукраїнської акції «Happy Няв для Мурчика», яка пройде з 1 по 22 березня 2024 року.

Мета акції — виховання у дітей гуманного ставлення до тварин і бажання допомагати іншим та збір допомоги (круп, кормів, ліків, іграшок тощо) для тварин у притулках.

Дана акція не лише покаже дітям, що кожна маленька дія може мати велике значення в житті іншої живого істоти, але і подарує знедоленим песикам та котикам частини вашої турботи та теплоти.

Всі учасники акції отримають від нас електронні подяки, а найактивніші заклади будуть нагороджені набором пазлів "Домашні улюбленці".

Щоб переглянути умови акції натисніть на кнопку "Умови акції".

Разом ми робимо цей світ добрішим!

Умови акції