УЧАСТЬ ЗАКЛАДУ В III МІЖНАРОДНОМУ ЗАНЯТТІ ДОБРОТИ ВІД БФ «ЩАСЛИВА ЛАПА»

27 лют. 2024
27 лютого 2024 року в КЗ «ДНЗ № 248» було проведено 4 заняття.

Формування духовно-моральної особистості дитини, основ моральної поведінки  реалізується через впровадження в систему роботи ЗДО парціальних програм духовно-морального спрямування "Зерно любові", "Вчимося жити разом".

Творчий та незламний колектив комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 248 Харківської міської ради» м. Харкова, радий приєднатися до III Міжнародного заняття доброти від БФ «Щаслива лапа», присвяченого собакам та котам. Участь брали 4 педагоги.
В онлайн форматі вихователь Візняк Анастасія Валеріївна провела інтерактивне заняття для старших дошкільнят про відповідальне ставлення до тварин на тему «Знайди господаря». Під час проведення Діти приєдналися з різних куточків України та світу.
Вихователь Калюжна Ірина Миколаївна провела інтегроване заняття «Добрі діла – роблять дива!», під час якого діти старшого дошкільного віку перетворились на своїх домашніх улюбленців складали розповіді від їх імені.
Вихователь молодшого дошкільного віку Косухіна Вікторія Віталіївна провела заняття «Тварини – наші друзі», використовуючи інтерактивні форми навчання.
Педагог Гордієнко Тетяна Вікторівна провела інтегроване заняття «На допомогу хвостатикам», де вчила не тільки допомагати тваринам, а ще і виконувати математичні завдання.
Також в закладі було організовано і проведено творчий конкурс «Мій домашній улюбленець»