У ЗДО проходить Тиждень права з 04.12.2017 по 08.12.2017

7 груд. 2017
Під час проведення Тижня права були проведені вікриті заняття, "круглий стіл" для педагогів за темою "Права дитини", фотовиставка за даною темою.

Були сплановані і проведені різноманітні форми роботи з педагогічними кадрами. Було організовано  05 грудня 2017 року засідання «круглого столу»  для педагогів «Права дитини», поділилась  досвідом роботи вихователь середньої групи  № 5 Самофалова Т. А.

Плідно працювали педагоги під час «круглого столу» на тему: «Права дитини» , розширили і поновили свої знання з даної теми. Тетяна Анатоліївна запропонувала педагогам пограти в дидактичні ігри: «Добрі та злі серця», «Свої права ти знай».

Вихователі груп, отримавши теоретичну підготовку з питань правового виховання, підготували і провели  заняття згідно з тематикою, мали змогу переглянути відкрите заняття у групі дітей 6-го року життя № 12 (вихователь П’ятибратова Н. В.) на тему: «Хай знає кожна дитина мала про те, що в неї є різні права» та відкрите заняття у групі дітей 6-го року життя

№ 7 (вихователь Деревянко Г. В.) на тему: «Свої права ти добре знай».

Педагоги створювали умови в різних видах діяльності для підтримки самостійності, гідності, елементарних вправ кожного вихованця. Проводили бесіди з дітьми за темами: «Старших людей поважай і ніколи не ображай», «Мої права та обов’язки», «Права дитини за сюжетами казок». У кожній віковій групі розміщена інформація в куточках для батьків на тему: «Права дитини».  Організували проведення конкурсу малюнків серед вихованців середнього та старшого віку за темою: «Я знаю права».

Матеріали Тижня права, проведеного в ЗДО № 248 оформлені в папку                     « Правове виховання в дошкільному закладі».