Тематичний тиждень "Зустрічаємо літечко! Ігри, розваги"

24 трав. 2021
В закладі дошкільної освіти з 24.05.2021 по 28.05.2021 розпочався тематичний тиждень "Зустрічаємо літечко! Ігри, розваги".

Мета тижня - залучення всіх учасників освітнього процесу: педагогів , батьків вихованців ЗДО до ігрової діяльності, визначення її переважаючого місця в спільній діяльності дітей і дорослих в закладі освіти та в сім'ї.

Завдання, які стоять перед педагогами:

- підвищити рівень педагогічної компетентності педагогів з питань: планування і проведення самостійної та спільної ігровий діяльності дітей і дорослих, педагогічного керівництва дидактичною, сюжетно-рольовою та рухливою грою;

- розвивати інтерес дітей до різних видів ігор, підтримувати їх вільну творчу самореалізацію в грі;

- оптимально використовувати наявне в закладі дошкільної освіти ігрове обладнання, посібники та матеріали, що сприяють активізації ігрової діяльності та розвитку особистості дитини.

- залучати батьків вихованців до активного обговорення і створення умов для розвитку гри дитини вдома.

Робота з педагогами:

Консультація «Планування і проведення тематичного тижня «Гра та іграшки».