ВАЖЛИВІ ЦІКАВИНКИ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНКИ!

23 черв. 2021
Завдання вихователів - донести до батьків інформацію про широкі можливості провести літо з дитиною цікаво і корисно, при цьому зберігши його здоров'я і залишивши яскраві враження від відпочинку.

Улітку відкриваються нові можливості для ознайомлення дітей з природою. В природі відбувається багато змін. Збільшується час перебування дітей на ділянці (до 3,5-4 годин), тому тому педагоги заздалегідь продумують діяльність дітей на прогулянці.

Вони організовують цікаві спостереження дітей:

·        за послідовністю настання тих чи інших природних явищ,

·        за природою рідного краю,

·        за екологією рослин і тварин найближчого природного оточення.

Чудовим відпочинком у літній період, а також способом пізнання навколишнього світу і себе у ньому, стали для вихованців екскурсії та  цільові прогулянки «в природу».

Природні умови дарують дошкільнятам масу вражень і сприяють вдосконаленню руху, яким передує попередня робота з дошкільнятами. Так, наші вихователі не тільки проводять цикл бесід, ігор, занять, на яких діти отримують необхідну інформацію, оволодівають спеціальними термінами, але й активізують їх знання.

Завданнями такої діяльності - викликати інтерес до природи, познайомити з природними змінами, дати уявлення про літні рослини.

Досвідчений вихователь П’ятибратова Н.В., сьогодні продовжувала знайомити дітей з нетрадиційною технікою зображення - пластілінографією, Вихованці старшої групи №12 «Зірочки» вчилися створювати виразний образ квітки за допомогою передачі обсягу та кольору, а на завершення вивчили вірш про літо.

Маленькі творці молодшої групи №5 «Ми – правознавці» з молодим вихователем Ларіною О.М., створювали чарівні квіти у нетрадиційній техніці малювання за допомогою «пальчиків».

Літо - це найкращий час для розвитку і виховання дітей і важливо не втратити ті можливості, які вона надає.

Переглянути фото