Літо і дозвілля.

22 серп. 2023
Потреби дітей лишаються незмінними: літо – пора оздоровлення. Навіть в умовах війни потрібно дбати про оздоровлення та відпочинок дітей на свіжому повітрі, надати можливість багато рухатись.

Літній настрій створити легко!

Війна внесла суттєві корективи у звичне життя. Але потреби дітей лишаються незмінними: літо – пора оздоровлення. Навіть в умовах війни потрібно дбати про оздоровлення та відпочинок дітей на свіжому повітрі, надати можливість багато рухатись. Створити позитивну атмосферу та відповідний емоційний настрій можна за будь-якої погоди та за будь-яких життєвих обставин!

Нині діти відпочивають, знаходять нових друзів у різних куточках України та світу, а батьки вихованців закладів дошкільної освіти району надсилають фотографії, дитячі малюнки за темою «Мій літній настрій».

Шановні батьки, нехай життя посміхається щирою усмішкою вам та вашим родинам, а дітям подарує новий цікавий досвід, веселих друзів, цікавих мандрувань та безпечної допитливості.

Всім відомо, що дошкільнята – великі мрійники! І хай, незважаючи ні на що, дитячі мрії обов'язково здійснюються!

Переглянути фото за посиланням