ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ. Для розумних малят та їх батьків.

22 лют. 2024
Проводьте час з Mr.Leader весело та з користю

З використання парціальної програми духовно-морального спрямування "Зерно любові"

Серія: Сім’я

"У СІМЕЙНОМУ КОЛІ" 2-3 роки

Важливо говорити з дитиною про сім’ю, близьких і далеких родичів, про традиції у родині. А також – учити дитину берегти сімейні цінності й шанобливо ставитися до своїх рідних. Адже що міцніші родини у суспільстві, то успішнішим воно є, то міцніша держава.

У дитини буде можливість зробити паперові обійми для когось із сім’ї та влаштувати «День обіймів», спробувати робити сімейні фотографії, розмалювати зображення фотоапарата, зображення сім’ї, пограти у гру-забавлянку, зліпити святковий торт із кольорового солоного тіста чи пластиліну, влаштувати чаювання з іграшками.

"СІМЕЙНІ СВЯТА І ТРАДИЦІЇ" 3-4 роки

Чудово, коли у сім’ї є свої традиції, які можуть передаватися з покоління в покоління, а також створюватися нові. Це сприяє гармонійній атмосфері та позитивно впливає на всіх членів сім’ї. Традиції роблять її дружною, там переважає взаєморозуміння, а родинні зв’язки стають міцнішими.

Дитина доповнить речення за дорослим, розповідаючи про традиції своєї сім’ї, знайти на картинці батьків для дитини і приклеїти їх «за руки» один до одного, приготує «Швидкий торт», влаштує сімейне свято, пограє в рухливу гру «Вовк і поросята», розіграє справжню виставу за мотивами казки.

"СІМЕЙНИЙ БЮДЖЕТ" 4-5 років

Сімейний бюджет – незнайома фраза для дитини. Але фінансові відносини в сім’ї також дуже важливі. Тому й вважаємо доцільним розпочинати фінансову освіту дитини змалку.

Разом з дитиною зробіть «паперові монети», обговоріть ілюстрацію та з’ясуйте, з чого складаються витрати сімейного бюджету, «проведіть» олівцем✏ монетку по лабіринту до гаманця, виготовить модель «Сімейного бюджету», розширте знання дитини про сімейний бюджет через перегляд мультфільмів.

"ДРУЗІ" 5-6 років

Дружба - це цінність в житті кожної людини з самого раннього віку. Дружба - це перше відкриття світу поза сім'єю. Плекайте вміння товаришувати, радіти спілкуванню з друзями, відчувати вдячність за їхню допомогу та підтримку.

азом з дитиною зробіть корону дружби та зобразіть на ній своїх друзів, розіграйте ситуацію, де друзям потрібно помиритися, змоделюйте ситуацію, коли в дитячий колектив або на майданчик приходить нова дитина, пограйте у гру «Привітання та комплімент», подаруйте її вирізані долоньки всім друзям.

Зареєструйтесь за посиланням на сайті  https://mr-leader.com/ua/programa-mrleader або отримайте додаткову інформацію за номером телефону +380678158888.

Дитячий садок онлайн