З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

27 вер. 2020
Колектив закладу дошкільної освіти № 248 ВІТАЄ колег з професійним святом!

ДОРОГІ І ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаємо Вас з професійним святом, Днем вихователя і всіх дошкільних працівників! Щиро бажаємо Вам щастя, добра, любові, уваги, турботи, розуміння, підтримки.

Нехай ваша праця буде оцінена по достоїнству, адже у ваших руках підростаюче покоління! Нехай кожен день наповнюється радістю, цікавими подіями і прекрасними моментами.

Це і свято, і спілкування, і серйозна робота, і привід поміркувати та зробити висновки, визначити орієнтири на майбутнє. Педагоги-дошкільники — люди радісні. творчі, з невичерпною фантазією та енергією. Вони придумують цікаві речі, їм завжди все під силу, їх цікавить все і всюди, адже доводиться відповідати щодня і щомиті на численні дитячі «чому». Бажаємо вам творчого натхнення, любові та поваги від дітей та їх батьків, терпіння, щастя в особистому житті, здоров’я і радості від життя.