ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

26 жовт. 2020
З 26 по 30 жовтня 2020 року, відповідно до наказу ЗДО №248 від 09.10.2020 року №68 "Про оганізацію та проведення Тижня безпеки дитини та за Річним планом роботи, проходить "Тиждень безпеки дитини"(в осінній період)

Основні цілі та завдання:

- практична перевірка здатності дітей грамотно і чітко діяти з метою захисту свого здоров'я та життя у надзвичайних ситуаціях;

- виховання впевненості дошкільників у ефективності заходів, що проводяться персоналом під час навчань з ЦЗ;

- формування та розвиток у дітей високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання цивільного захисту.