У закладі дошкільної освіти пройшли тематичні заняття, присвячені святкуванню 207-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка

9 бер. 2021
В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. До них належить ім’я Великого Кобзаря, поета, філософа, художника Т.Г.Шевченка. Ми пишаємося ним, пам'ять його вшановує весь світ. Сьогодні ми відмічаємо 207-річчя з Дня його народження.

Щовесни, коли тануть сніги,

І на небі засяє веселка,

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуємо пам'ять Шевченка

Робота вихователів була спрямована на те, щоб якнайглибше донести велич Т.Шевченкового слова до вихованців та батьків. Напередодні заходу з педагогічним колективом сплановано та обговорено проведення в усіх вікових групах тематичних занять.

Вихователем-методистом 05 березня 2021 року проведена педагогічна година з педагогами закладу «Ми онуки твої, Тарасе!». Колективом проведена підготовча робота до свят. Проведено читання з педагогами за тематикою «Т.Шевченко – великий поет України, філософ, художник»,  «Вшановуємо великого Кобзаря».

В кожній групі поповнено осередки народознавства художньої літератури для дітей, а саме поезією Т.Шевченка, портретами, вишиванками, рушниками, українськими костюмами тощо. Дітьми старших груп було оформлено збірку малюнків за творами поезії Т.Шевченка «Вшановуємо пам’ять великого Кобзаря».

Вихователями всіх вікових груп 09.03.2021 було оформлено фото звіти для батьків: «Уклін тобі, Тарасе», «Т.Г.Шевченко – великий поет України».

Організована виставка дитячих малюнків, аплікацій, ліплення, виробів з художньої праці (вишиванки, квіти, віночки, серветки, рушники, буклети) «Мій краю прекрасний, розкішний, багатий!».

Також вихователі закладу освіти піклуються про поширення передового педагогічного досвіду. Тому, роботи досвідчених педагогів, кращі розробки занять, художня література з поезією Т.Шевченка для дітей були рекомендовані молодим колегам для плідної роботи.