26 квітня у 1986 році сталася найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності — аварія на Чорнобильській АЕС

26 квіт. 2021
Сьогодні 26 квітня 2021 року в закладі освіти в групах старшого дошкільного віку пройшли виховні години, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Ти відомий сьогодні кожному не ім`ям своїм, а бідою.

Тою вулицею порожньою понад прип`ятською водою.

Мій Чорнобль! Зелений пагорбе! У якому ти жив сторіччі?!

Запеклись перестиглі ягоди,  наче кров на твоїм обличчі...

“Чорнобиль — набагато більше, ніж просто катастрофа. Ми маємо переосмислити його вплив на Україну. Адже трагедія незабаром стала темою для дискусій щодо прав людини, прав громадян, демократії та збереження природи. Після 26 квітня 1986 року світ розділився на «до» і «після».

Проведенні наступні заходи:

1. Бесіда «Про Чорнобильську катастрофу»;
  2. Інтегроване заняття « Як ліс став рудим та ліс майбутнього очима дітей»;
  3. Перегляд відеороликів «Чорнобильский відголос», «Книга-мандрівка. Україна» 5 серія. Чорнобиль.

Завдяки таким заходам, а саме інформації про Чорнобильську катастрофу, у дітей формується вміння самостійно вирізняти небезпечні чинники довкілля,  причини і наслідки цієї катастрофи, про тих, хто робив усе можливе і неможливе, щоб не сталося більшої біди.

Радіація – це лихо, хвороба і смерть.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.