Консультація з педагогами "Організація роботи закладу дошкільної освіти у літній оздоровчий період 2021 року"

28 трав. 2021
Про підготовку закладу дошкільної освіти до літнього оздоровчого періоду.

ЗАВДАННЯ НА ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД.

1. Створити умови, що забезпечують охорону життя і здоров'я дітей, попередження захворюваності і травматизму.

2. Реалізувати систему заходів, направлену на оздоровлення і фізичний розвиток дітей, їх етичне виховання, розвиток допитливості і пізнавальної активності, формування культурно-гігієнічних і трудових навиків.

3. Здійснити педагогічну і санітарну освіту батьків по питаннях виховання і оздоровлення дітей в літній період.

Літні канікули у ЗДО починаються з 1 червня до 30 серпня (90 календарних днів), під час яких заняття з вихованцями не проводяться, крім фізкультурно-оздоровчої та художньо-продуктивної діяльності (відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України від 20.04.2015 № 446 «Про затвердження гранично допустимого навантаження на дитину дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності»).