ЗАХОДИ ДО ДНЯ МІСТА ХАРКОВА ТА З НАГОДИ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

20 серп. 2021
Напевно, кожен українець знає, що 24 серпня – День незалежності України. Новітній історії України виповнюється 30 років. Це молодий вік, але ми маємо багатовіковий літопис, переданий від діда до батька, від батька до сина. Українська жага до волі та незалежності пройшла скрізь віки і створила той фундамент, на якому ми міцно стоїмо. Це свято віддзеркалює одвічне прагнення українського народу до єдності, суверенності та самостійності.

Наша величезна історія та культура зібрана у літературу, архітектуру, театр, кіно, живопис, одяг… та, звичайно, музику. Наша музика — це поезія, самобутні мелодії та талановиті люди, що її співають. Такі різні та захопливі, як і квіти, що цьогоріч стали символами незалежності у кожному куточку України.

Керівником музичним Яно Е.Ш. разом із вихователями була проведена музична розвага для дошкільнят під назвою «День народження держави», яка була розпочата виконанням Державного Гімну України. Звучала прекрасна українська музика, , яка нагадувала про минуле та сповнювала надією на прекрасне майбутнє.  Виконувалися дитячі українські сучасні пісні, діти грали в ігри: «Склади квіти у віночок», «Хто швидше»; співали пісні та водили хороводи: «Козачата», «Ми українці», «Гарна наша Україна». Деякі пісні співали ще наші дідусі і бабусі, а під інші — вже танцюють наші діти.

Метою розваги було виховувати патріотичні почуття у дітей до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, до національного вбрання; розвивати вміння  уважно слухати музику, співати та виразно читати вірші; сприяти розвитку у дітей акторських здібностей.

Хорошою традицією стало робити разом із дітьми та дарувати вітальні листівки до Дня незалежності України, оформлені в національному чи патріотичному стилі батькам та друзям.

Переглянути фото