Виставка творчих робіт з природного матеріалу «Осінь в гості завітала і насіння дарувала. Малюки його зібрали і в картини поскладали».

8 жовт. 2021
Щорічно у закладі дошкільної освіти проводиться виставка дитячих робіт із природного матеріалу «Осінь в гості завітала і насіння дарувала. Малюки його зібрали і в картини поскладали».

Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів та фруктів, яскраві букети, чудернацькі чоловічки, лісові галявинки, картини із листя та насіння, навіть казкова лялька-Осінь завітала в гості. Справжня осіння казка!

Дітки залюбки роздивляються виставку робіт, адже кожна має свій осінній сюжет та назву, фотографувалися. А природній матеріал, з якого вони зроблені надзвичайно різноманітний – каштани, жолуді, горіхи, гілочки калини, насіння дерев та кущів, овочі та фрукти з городу. І чого тут тільки немає… Справжні осінні дари!

І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Вироби виготовлені спільно з батьками зближують дітей і батьків. Разом з батьками діти відчувають радість спілкування в праці. В процесі створення роботи у дітей формується доброзичливе ставлення до природи, малята долучаються до світу прекрасного, вчаться любити та оберігати природу.

Вкотре, дякуємо всім вихованцям та їхнім батькам за активну участь у виставці!

МОЛОДЦІ!

Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році! Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали!

Переглянути фото можна  тут (і у фотогалереї.)