ТИЖДЕНЬ "МИ - МЕШКАНЦІ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ. ВСЕСВІТ" триває...

13 квіт. 2021
Інтегроване заняття з пізнавального, мовленнєвого розвитку та з художньо-продуктивної діяльності в старшій групі №10 "Чомусики". Тема: "Космічна мандрівка"

В закладі дошкільної освіти триває пізнавальний тиждень "Ми - мешканці планети Земля. Всесвіт". Вихованці старшої групи № 10 "Чомусики" під керівництвом вихователя Мельник С.О.,  продемонстрували чіткі знання   про планети Сонячної системи, пори року, частини доби, дні тижня. Діти вміло орієнтувалися у просторових та часових відношеннях. Під час роботи художньо-продуктивної діяльності виготовили космічні ракети у техниці оригамі.

Вихователіі всіх вікових груп продовжують ознайомлювати дітей з природою космосу.

Фото додається