Організація трудової діяльності.

14 квіт. 2021
У процесі праці на городі, діти старшої групи №2 «Ведмедик» під керівництвом вихователя Маріної І.І., переконалися в залежності росту і розвитку рослини від умов, в яких вони зростають.

Тема: «Ми садили город»

На меті трудової діяльності, було надання дітям уявлення про те, що насінню, яке діти посіяли, необхідно багато сонячного тепла та світла. Упродовж двох тижнів, вихованці будуть спостерігати, яке насіння швидше проросте: те яке було посаджено в ґрунт, чи те, що вирощуються на вікнах групової кімнати.

Цінність праці у природі полягає у тому, що діти мають справу не з предметами, а з реальними об’єктами живої природи. Саме у процесі праці діти старшої групи №2 «Ведмедик», під керівництвом вихователя Маріної І.І., найшвидше переконаються в існуванні залежності росту і розвитку рослини від умов, в яких вони зростають.