Участь педагогів та вихованців в творчих заходах

2023-2024 навчальний рік

ТРАВЕНЬ - 2024

КВІТЕНЬ - 2024

ПІДВИЩЕННЯ МОВЛЕННЄВИХ ТА КОМУНІКАТИВНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ПЕДАГОГІВ
Педагоги КЗ «ДНЗ № 248» значно покращили загальний рівень володіння державною мовою та впроваджують здобуті знання в освітній процес. Мовою освітнього процесу в усіх закладах освіти є державна мова.
Педагогічні працівники прослухали лекції курсів, виконали усі завдання та склали успішно тест.
22 уроки до мовної впевненості (рівень В1) - другий онлайн курс із вивчення української мови так званого рубіжного рівня (В1). Цей рівень — це можливість розгорнуто спілкуватися у повсякденні як незалежний користувач української мови.

Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії - формуванню конструктивного діалогу та долання стереотипів щодо несприйняття української мови в освітньому просторі.

КОНКУРС "ВЛАСНА МОНЕТА" ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

Конкурс  із виготовлення іграшкових монеток «Власна монета» з 18 по 24 березня 2024 р.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності.

Вихователь-методист Федоренко Олена Юріївна

ПІДСУМКИ КОНКУРСУ ДЛЯ НАЙАКТИВНІШИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ УЧАСНИКІВ GLOBAL MONEY WEEK 2024

Візняк Ярослав

Прокопенко Анжеліка

Прошкін Деян

Прошкіна-Каракостянтин Пелагея

БЕРЕЗЕНЬ - 2024

Участь педагогів КЗ "ДНЗ №248" у  III Міжнародному занятті доброти

У період з 26 лютого по 1 березня 2024 року  було проведено 4 заняття педагогами закладу. Дошкільний навчальний заклад  долучився до встановлення Національного рекорду України.

Конкурс мистецтв «ТАЛАНТИ ВЕСНИ»

Участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «ТАЛАНТИ ВЕСНИ», який проходив з 22.02 по 06.03.2024 року.

За результатами конкурсу нагороджено вихователя-методиста Федоренко Олену Юріївну у номінації «Кіномистецтво» (відеоролик) Дипломом «ПЕРША ПРЕМІЯ»

ЛЮТИЙ - 2024

ЗИМОВА КАЗКА

Районний творчий конкурс «Зимова казка» було проведено в дистанційному форматі з 15.01.2024 по 15.02.2024 року.

На підставі рішення журі районного Конкурсу визначено двох переможців від закладу, а саме: в номінації «Зимові фантазії» Халєєву Аріну, яка посіла III місце та в номінації «Оригінальна робота» Чуб Дар’ю, яка також посіла III місце.

Переможців конкурсу нагороджено дипломами III ступеню Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

СІЧЕНЬ - 2024

Завершився I Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості, присвячений пам'яті Катерини Білокур «Квітуча палітра», який проходив з 23 листопада 2023 по 10 січня 2024 року.

Основна мета конкурсу — створення умов для духовного і культурного розвитку дітей, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, виховання художньо-естетичних смаків, популяризація різних видів творчої діяльності, сприяння збереженню національного мистецтва серед дітей та молоді, виявлення та розкриття молодих талантів.

ГРУДЕНЬ - 2023

Завершився II Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець", який проходив з 15 листопада 2023 - 28 грудня 2023 року.

Основна мета конкурсу — сприяння творчому розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися з оточуючими своїми творчими роботами, які присвячені домашнім улюбленцям.

ГРУДЕНЬ - 2023

Творчий конкурс «Зимовий дивосвіт»

Конкурс було організовано і проведено з 18.12.2023 по 29.12.2023 в онлайн-режимі за номінаціями:

• Фотографії та фотоколажі;
  • Вироби своїми руками (витинанки, ялинкові прикраси, оригамі);
  • Малюнки, аплікація.

Переможці та учасники конкурсу були нагороджені грамотами.

РАЙОННИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ «ЛИСТІВКА ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ»

На підставі рішення журі районного Конкурсу творчих робіт «Листівка захиснику України», визначено переможця від КЗ "ДНЗ № 248" — Гуртова Бориса, в номінації «Мирне майбутнє Харкова» та нагороджено дипломом II ступеню Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

ЛИСТОПАД - 2023

ЖОВТЕНЬ - 2023

ВЕРЕСЕНЬ - 2023

Переможниця Всеукраїнського фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту», який стартував в червні 2023 року, організований Міністерством освіти та науки України, Українським інститутом розвитку освіти в партнерстві з ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та видавництвом «Ранок»стала вихователь-методист комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 248 Харківської міської ради» - Федоренко Олена Юріївна.

Сучасні якісні практики реалізації змісту освітнього напряму «Дитина в соціумі. Соціально-фінансова грамотність» (варіативний складник) БКДО з презентацією досвіду «Форми роботи з педагогами з питань економічної досвідченості».

Презентація досвіду

2022-2023 навчальний рік

Квітень 2023

Березень -2023

03 березня 2023 року в онлайн форматі вихователь Візняк Анастасія Валеріївна провела інтерактивне заняття про гуманне та відповідальне ставлення до тварин на тему «Тварини – наші друзі»

Січень 2023 - відеоконкурс Новорічних щедрівок

З 03.01.2023 по 12.01.2023 року в Київському районі було організовано та проведено відеоконкурс  Новорічних щедрівок, в якому взяли участь вихованці нашого садочка — Візняк Ярослав, Прокура Дар'я, Прокопенко Анжеліка і перемогли за результатами конкурсу!!!

9 листопада —  День української писемності та мови

До написання радіодиктанту приєдналися педагоги нашого садочка.

14 жовтня — День Захисника і Захисниць України

Вихованці закладу приєдналися до районної акції до Дня захисників і захисниць України «Янгол-охоронець».