15 лют. 2018

Підсумки проведення Тижня науки у дитячому садочку

Протягом тижня з 05.02 по 09.02 в закладі дошкільної освіти був проведений "Тиждень науки" у ст. гр. №7, №4, №12. Провели досліди з водою, про різні стани води, про різну щільність води. Досліди з очищення води за допомогою фільтра. Дослід «Зміна дня і ночі», «Сонячне затемнення». Конструювання космічних кораблів (робота з лічильними паличками). Проводилось спостереження за станом рослин в зимовий період в куточку природи
13 лют. 2018

Заняття у старшій гр. №5

13.02.2018 пройшло цікаве заняття з дітьми старшої групи №5. Діти робили аплікацію валентинок своїм батькам. Пройшло заняття цікаво, весело, жваво. Діти були задоволені своїм результатом.
8 лют. 2018

Реалізація правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Проведення інтегрованого заняття з правового виховання з дітьми сер. гр. №5 на тему "Жовто-блактині - національна гордість України"
5 лют. 2018

З Днем народження!!!

Вітає коллектив закладу з Днем народження вихователя Оксану Миколаївну Шмалько. Хай у твоєму домі завжди панують спокій, затишок і гармонія. Бажаємо бути щасливою, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів і, головне, любити і бути коханою. Залишайся завжди такою ж молодою, світлою, доброю, веселою і усміхненою!
1 лют. 2018

Розвиваюче заняття з практичним психологом!

Згідно графіку проходять розвиваючі заняття з практичним психологом. Діти із задоволенням виконують цікаві, різноманітні вправи, ігри. Діти розвивають увагу, мислення, память, уяву, дрібну моторику руки
23 січ. 2018

Увага!!!!

Шановні батьки! Будьте уважні змінено реквізити рахунків для оплати за харчування дітей.
22 січ. 2018

Підведення підсумків районного творчого конкурсу "Зимова казка"

За результатами конкурса переможці стали - Аріна С.,гр. № 7; Даша А., гр. №7; Сніжанна К., гр. №12; Ксенія К.гр. 7
14 січ. 2018

Святковий концерт!

У закладі 12.01.2018 р. пройшов святковий концет "Різдвяне свято". Діти співали, танцювали, грали в музчні ігри.
4 січ. 2018

Заняття у середній групі №8

Сьогодні 04 січня 218 р. пройшло цікаве занняття для дітей середньої групи № 8 на тему "Різдвяна зірочка". Вихователь ознайомила дітей зі святом Різдвом та діти робили аплікацію - Різдвяну зірочку
2 січ. 2018

З Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Адміністрація закладу вітає всіх працівників, батьків та вихованців закладу з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб дух Нового року приніс Вам відчуття казки, а Різдво подарувало віру в чудеса! Зичимо Вам і Вашим рідним миру, щастя і добра!