2 січ. 2018

З Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Адміністрація закладу вітає всіх працівників, батьків та вихованців закладу з Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб дух Нового року приніс Вам відчуття казки, а Різдво подарувало віру в чудеса! Зичимо Вам і Вашим рідним миру, щастя і добра!
28 груд. 2017

Новорічні ранки!!

В нашому садочку 26.12.2017 -28.12.2017 відбулися святкові ранки. Всі діти отримали солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Г. А. Кернеса. Фотозвіт можна переглянути у фотогалереї нашого сайту.
19 груд. 2017

Дякуємо батькам за активну участь у конкурсі поробок "Новорічна іграшка"

Батьки активно прийняли участь у конкурсі-поробок "Новорічна іграшка", проявили свою креативність. Всі іграшки , були прикрашені на ялинці в холі закладу. Дякуємо за активну участь та творчість у роботі.
19 груд. 2017

Святкування Дня святого Миколая

В закладі пройшов святковий концерт для дітей ЗДО. До діток з привітання прийшов святий Миколай. Діти співали, танцювали, розповідали вірші.
14 груд. 2017

Увага!!! Проходить виставка новорічних іграшок.

До уваги всіх батьків та дітей! У нашому садочку розпочинається новорічна виставка поробок на тему "Новорічна іграшка".
7 груд. 2017

Проходить конкурс малюнків серед вихованців за темою "Я знаю права"

Організували проведення конкурсу малюнків серед вихованців середнього та старшого віку за темою: «Я знаю права».

У ЗДО проходить Тиждень права з 04.12.2017 по 08.12.2017

Під час проведення Тижня права були проведені вікриті заняття, "круглий стіл" для педагогів за темою "Права дитини", фотовиставка за даною темою.
7 груд. 2017

У ЗДО пройшло засідання "круглого столу"

Було організовано 05 грудня 2017 року засідання «круглого столу» для педагогів «Права дитини», поділилась досвідом роботи вихователь середньої групи № 5 Самофалова Т. А. Плідно працювали педагоги під час «круглого столу» на тему: «Права дитини» , розширили і поновили свої знання з даної теми. Тетяна Анатоліївна запропонувала педагогам пограти в дидактичні ігри: «Добрі та злі серця», «Свої права ти знай».
1 груд. 2017

Заняття з математики/аплікація "На арені у клоуна"

30.11.2017 у молодшій групі №10 пройшло комплексне заняття математика/аплікація "На арені у клоуна"
14 лист. 2017

Осінні розваги

У садочку пройшли осінні розваги у всіх вікових груп з 08.11. по 10.11. Діти співали, танцювали, розповідали вірші. дякуємо дітям за гарний настрій!!