13 січ. 2017

Різдвяна розвага

Сьогодні, 13 січня 2017 року в дошкільному закладі було проведено Різдвяну розвагу для дітей. Діти разом з вихователями співали щедрівки, водили хороводи. Піднесені, веселі і щасливі діти вітали один одного з цим великим святом. Завітали до малят колядники і гості із казок: Коза, Ведмідь…
10 січ. 2017

Консультація вихователя-методиста!

06 січня 2017 року вихователь-методист, Бондар А. Ю. надала методичні рекомендації щодо захисту власного педагогічного досвіду вихователям, які пройшли в ІІ тур професійного конкурсу "Вихователь року"
28 груд. 2016

Розпочалися святкові ранки!

З 27 грудня 2016 року в дошкільному закладі розпочалися святкові новорічні ранки, де вручалися солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови.
26 груд. 2016

Святкові ранки!

З 27 грудня 2016 року в дошкільному закладі розпочинаються Новорічні святкові ранки!
19 груд. 2016

Святий Миколай!

Сьогодні, 19 грудня 2016 року в дошкільному закладі пройшла розвага "Святий Миколай до нас в гості завітай!"
6 груд. 2016

До уваги батьків!

На офіційному сайті закладу створено нову сторінку "Підготовка ДНЗ до нового навчального року за кошти бюджету". Запрошуємо переглянути її за посиланням: http://dnz248.klasna.com/uk/site/pidgotovka-doshkilnogo-na.html
1 груд. 2016

Групова консультація для педагогів

02.12.2016 р. відбудеться групова консультація для педагогів на тему "Вид іграшок та вплив на психічний розвиток дитини "
25 лист. 2016

Групові батьківські збори!

Протягом місяця в кожній групі відбудуться групові батьківські збори.
18 лист. 2016

"Спортивний серпантин"

17 листопада 2016 року в затишних стінах музичної зали дошкільного навчального закладу №248 відбулися змагання «Спортивний серпантин». Захід проведено з метою активізації фізкультурно-оздоровчої роботи, формування здорового способу життя, сприяння розвитку інтересу та бажання у дітей займатися фізкультурою та спортом.
15 лист. 2016

Зустріч Батьківського активу Київського району з головами батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів

14 листопада 2016 року на базі нашого дошкільного навчального закладу відбулася зустріч Батьківського активу Київського району з головами батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів. У зустрічі взяли участь заступник голови Адміністрації Київського району з соціальних і гуманітарних питань В.В. Івлєв, начальник Управління освіти Т.В. Куценко, працівники Управління освіти та дитячої поліклініки № 23.