21 лист. 2023

21 ЛИСТОПАДА - День Гідності та Свободи!

Свято встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Відзначається щороку 21 листопада. Цьогорічне відзначення відбувається в умовах масштабної агресії. 21 листопада, у День гідності й свободи, українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях.
20 лист. 2023

ПРО УЧАСТЬ ВИХОВАНЦІВ КЗ «ДНЗ № 248» У КОНКУРСІ МАЛЮНКІВ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ «МАЙБУТНІЙ МІЛЬЙОНЕР», ЯКИЙ ПРОХОДИВ З 30 ЖОВТНЯ ПО 3 ЛИСТОПАДА

Фінансова грамотність дає змогу формувати важливі та корисні навички, які дітлахи можуть почати опановувати вже змалечку. Що раніше дитина почне знайомитися з фінансами, то простіше їй буде приймати зважені та ефективні фінансові рішення, що є запорукою досягнення особистої фінансової стійкості та добробуту в майбутньому.
20 лист. 2023

ДОПОМОГА ЗСУ від ЗДО!

ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ!!!
17 лист. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Підсумки проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху
17 лист. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!

Про проведення заходів в закладах освіти на тему благодійності в межах міжнародного благодійного руху “Щедрий вівторок" (#ЩедрийВівторок).
16 лист. 2023

16 ЛИСТОПАДА - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ҐУДЗИКІВ

Цей день був заснований американською організацією National Button Society, в 1938-му році, в XX столітті. Вважається, що перші ґудзики з'явилися у стародавньому Римі. На території України масове виробництво ґудзиків розпочинається наприкінці епохи бронзи (ХІІ-ХІ ст. до Р.Х). Відзначається щорічно 16 листопада.
15 лист. 2023

ДИТЯЧИЙ САДОК ОНЛАЙН

Дитячий садочок онлайн НУМО – це помічник для батьків та опікунів дошкільнят. Цей вихователь завжди поруч, щоб діти могли розвиватися навіть в умовах, коли заклади освіти не функціонують. Для зручності заняття розділено за тижнями, а найновіші випуски з'являються вгорі сторінки.
14 лист. 2023

Професійне свято логопедів - «Міжнародний День логопеда» відзначається 14 листопада.

У «Міжнародний День логопеда» ми приєднуємося до численних привітань на адресу наших незамінних вчителів-логопедів і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у їх нелегкій праці, родинного тепла і простого людського щастя! Зі святом вас, дорогі логопеди!
13 лист. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!