3 серп. 2021

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ "ОСОБЛИВОСТІ АДАПТАЦІЇ ДИТИНИ-МАЛЮКА ДО УМОВ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ"

Важливим складником освітнього процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками, сім’ями дітей. У нових умовах суспільного, освітнього й технічного розвитку законодавство України чітко визначає межі відповідальності сім’ї за навчання і виховання дітей: саме батьки чи особи, які їх замінюють, зобов’язані дбати про своїх дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей, зміцнення фізичного здоров’я, здобуття загальної освіти та інше. А заклад дошкільної освіти має допомагати батькам у виконанні ними своєї місії.
2 серп. 2021

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬО-ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВЛІТКУ

Основна мета роботи педагогів у літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереження життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності, під час якої формується дитячий колектив, засвоюються правила та виховуються позитивні навички культурної поведінки, накопичуються уявлення про навколишній світ та оточуюче середовище.
30 лип. 2021

Досліджуємо, спостерігаємо, про природу дбаємо!

Корисні спільні справи пробуджують дитячу допитливість, розширюють кругозір, викликають інтерес до праці дорослих
29 лип. 2021

ТРУДОВЕ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

Залучаючи дітей дотрудової діяльності, даючи їм те чи інше доручення, вихователь вчить їх більш раціональному способу виконання, показує прийоми роботи. Якщо ми хочемо привчити дітей виконувати роботу акуратно, красиво, треба приділяти особливу увагу організації цих повсякденних справ, продумати все до дрібниці.
28 лип. 2021

Ігрова діяльність

Дошкільнята, вправні всі малята.
27 лип. 2021

Оздоровлення дітей в літній період

Оздоровча літня компанія спрямована на зміцнення фізичного,духовного, психічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій, задоволення наших дітей.
26 лип. 2021

ОСВІТНІЙ НАПРЯМ «ДИТИНА У СВІТІ МИСТЕЦТВА» Театралізована діяльність дітей.

Серед різноманітних форм навчання і виховання дітей в дошкільному віці особливе місце посідає театр і театралізовані ігри, тому гра є основним видом діяльності дітей дошкільного віку під час організації освітньо-оздоровчої роботи влітку. Театралізованим іграм приділяється належна увага, оскільки саме вона надають унікальні можливості для гармонійного розвитку особистості дитини. Театр - один з найбільш доступних видів діяльності, який дозволяє вирішувати багато проблем педагогіки і психології, пов'язані з моральним і художнім вихованням, розвитком уяви, самостійності, ініціативності.
22 лип. 2021

Інформація

З працівниками закладу проведено роз’яснення, щодо заповнення електронних Анкет-заяв проєкту «Картка харків’янина»
20 лип. 2021

ОСВІТНІЙ НАПРЯМ "ДИТИНА У СВІТІ МИСТЕЦТВА"

Художньо-продуктивна діяльність дітей молодшого дошкільного віку (вихователь Ларіна О.М.)
19 лип. 2021

ОСВІТНІЙ НАПРЯМ "Дитина у природному довкіллі"

Природничо-екологічна ключова компетентність