23 лют. 2023

НАШІ ТРАДИЦІЇ: МАСЛЯНА ПРИЙШЛА!

Останній тиждень перед початком Великого посту — Масляна. Його ще називають Сирним, М’ясопусним — через страви, які готують і споживають у цей період.
22 лют. 2023

У закладах освіти Київського району проходять святкові віртуальні ярмарки

Вихованець КЗ "ДНЗ № 248" Візняк Ярослав, група № 7, також долучилися до святкового дійства!
22 лют. 2023

ДОСЛІДНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ. ДИВОВИЖНІ ФАКТИ З ЖИТТЯ КОМАХ.

Вихованка КЗ «ДНЗ № 248» Прокопенко Анжеліка, група № 3» Говорунчики» вирішила дослідити прекрасні метаморфози перетворення метеликів.
21 лют. 2023

УВАГА, вебінар!!! Підтримка дітей і педагогів дошкілля в умовах війни.

Колектив журналів “Дошкільне виховання”, “Джміль” та видавництво “Світич” запрошують на безоплатний вебінар керівників ЗДО, вихователів, психологів
19 лют. 2023

Конкурс дитячих малюнків "Вірю в перемогу"

Діти - наше натхнення і завжди потужний рушій для руху вперед та перемог. Ми всі разом мріємо про одну велику ПЕРЕМОГУ, щоб діти зростали, навчались, творили у вільній Україні.
18 лют. 2023

Освіта дошкільнят ОНЛАЙН

НУМО – це ваш помічник із розвитку дитини 3-6 років у садочку або вдома, розроблений залученими експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. На сайті є матеріали для батьків, опікунів та вихователів, які разом щоденно докладають зусиль задля гармонійного розвитку дошкільнят.

До Дня спонтанного прояву доброти

100 найкращих ідей спонтанного прояву доброти, що надихнуть вас зробити на одну щасливу людину у світі більше.
17 лют. 2023

Онлайн-семінар для слухачів Школи кадрового резерву

17 лютого 2023 року відбувся онлайн-семінар для слухачів Школи кадрового резерву та новопризначених керівників закладів освіти Київського району (за допомогою сервісу Zoom) на якому була присутня вихователька Шмалько О.М.
17 лют. 2023

АНОНС!!! ПРАЦЮЄМО З НОРМАТИВНИМИ ДОКУМЕНТАМИ. АТЕСТАЦІЯ - 2023!!!

Із початку наступного навчального року набувають чинності нові вимоги до атестації педагогічних працівників. Ознайомтеся з ними зараз, щоб встигнути підготуватися
16 лют. 2023

Районна онлайн-нарада для практичних психологів та соціальних педагогів закладів

15.02.2023 року відбулася нарада для практичних психологів та соціальних педагогів на якому була присутня практичний психолог закладу дошкільної освіти Лук'янченко В.В.