16 бер. 2023

Як впливають пальчикові ігри на розвиток малюка

Дитина пізнає світ через власне тіло. Мабуть, кожна мама помічала як маля у віці 2-3 місяців починає вивчати свої руки, смокче пальці, кулачки. Міні Рівне підготувало розгорнутий матеріал про розвиток дрібної моторики дитини з народження.
16 бер. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

16 березня проводиться День квілтінга.
15 бер. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ

Незвичайні та цікаві, дивні і веселі свята, які відзначаються по всьому світу
15 бер. 2023

ПРОЄКТ "КАЗКИ ПОГОРЄЛОВА" для малят, які люблять читати та слухати казки.

Нам відомо про користь казок для дітей, правда ж? А чи здатен штучний інтелект поділяти нашу думку, наше розуміння? Казки Погорєлова це технологічний проєкт, тому ми не втримались, щоб не запитати у популярної нейромережі ChatGPT її думку про користь казок для дітей.
14 бер. 2023

Міжнародний день математики та День числа π

Генеральна конференція ЮНЕСКО оголосила 14 березня Міжнародним днем математики. Обрана дата збігається з Днем π, який, своєю чергою, походить від перших трьох цифр числа, що розглядається (3,14...), які відповідають способу читання дати в англосаксонській системі. У листопаді 2019 року Генеральна конференція ЮНЕСКО в резолюції 40/302 оголосила 14 березня Міжнародним днем математики.

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! 14 березня - День українського добровольця

"З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості", - Верховна Рада України постановила - "Установити в Україні День українського добровольця, який відзначати щорічно 14 березня".
14 бер. 2023

ЯКІ ЗМІНИ ЧЕКАЮТЬ НА ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ.

Навчання біля дому та справедлива черга: які зміни чекають на дошкільну освіту в Україні
13 бер. 2023

Схвалено Стратегію розвитку читання в Україні на 2023-2032 роки

Стратегія визначає мету, цілі та основні завдання, на виконання яких повинна бути спрямована реалізація державної політики щодо підтримки і розвитку читання.
12 бер. 2023

Про мінну безпеку з псом Патроном (третій епізод)

У новій серії – реальна історія із життя Патрона.
11 бер. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

11 березня 1961 року найвідоміша дівчина Америки нарешті зустріла хлопця, який розбив їй серце. Через два роки після Барбі Кен Карсон, що з'явився на світ, від компанії «Mattel» був тоді просто привабливим хлопцем у червоних шортах зі стрижкою-їжачком.