16 лют. 2023

Підвищення професійного рівня в умовах воєнного стану

Педагоги закладу приєдналися до вебінару від команди The LEGO Foundation.
15 лют. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Інформування батьків вихованців старших груп про терміни та порядок зарахування дітей до 1 - х класів
15 лют. 2023

Онлайн навчання педагогічних працівників

До вашої уваги пропонуємо нову парціальну програму розвитку дитини від 2 до 6 років через гру «Творці майбутнього» у межах проєкту «Сприяння освіті» від команди The LEGO Foundation.
14 лют. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ! Безоплатний навчальний курс «Цифрові інструменти Google для освіти»

Міністерство освіти і науки України за підтримки Google Україна задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання в межах програми “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти”, яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року.
14 лют. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Про реалізацію проєкту «МРІЯ».

14 ЛЮТОГО День безпечного Інтернету

За ініціативою європейських некомерційних організацій запроваджено День безпечного Інтернету. Відзначається щорічно з 2004 року у вівторок другого тижня лютого.
13 лют. 2023

Як навчитися умовах ізоляції та евакуації, раціонально та швидко отримувати психологічну допомогу.

Будь-який стрес дорослий переживає нелегко. А про те, що дитина також може відчувати нервові потрясіння, не всі батьки обізнані та не переймаються через це, уважаючи: «У 3–4 роки хіба дитина розуміє? Який ще стрес?» А у 13–16 років: «Та вже вимахав он як, сам здатен упоратися зі своїми труднощами!» А ті хто турбуються про психологічний стан своєї дитини, зазвичай, мають певні труднощі й суперечки з питанням: «Як правильно допомогти дитині пережити стрес, аби не нашкодити?»
12 лют. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! Яке сьогодні свято в Україні та світі.

У неділю, відзначається День дітей-солдатів, День Дарвіна (Міжнародний день науки та гуманізму), а також Міжнародний день шлюбних агентств і Всесвітній день шлюбу. Православні віряни вшановують пам’ять одразу трьох святих: Василя Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого.
12 лют. 2023

Агент під прикриттям. Вийшов другий епізод мультсеріалу про знаменитого Патрона

Мультиплікаційний Пес Патрон продовжує розповідати дітям про основи мінної безпеки.
11 лют. 2023

ПСИХОЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА ОСВІТЯН: СВІТЛО НА ШЛЯХУ ДО ПЕРЕМОГИ

Головна мета – нагадати про важливість власного психоемоційного стану, а також надати додаткову інформацію щодо психологічної підтримки освітян та їхніх родин у різних умовах, зокрема кризових та в умовах «очікування».