14 бер. 2023

ЯКІ ЗМІНИ ЧЕКАЮТЬ НА ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ В УКРАЇНІ.

Навчання біля дому та справедлива черга: які зміни чекають на дошкільну освіту в Україні
13 бер. 2023

Схвалено Стратегію розвитку читання в Україні на 2023-2032 роки

Стратегія визначає мету, цілі та основні завдання, на виконання яких повинна бути спрямована реалізація державної політики щодо підтримки і розвитку читання.
12 бер. 2023

Про мінну безпеку з псом Патроном (третій епізод)

У новій серії – реальна історія із життя Патрона.
11 бер. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

11 березня 1961 року найвідоміша дівчина Америки нарешті зустріла хлопця, який розбив їй серце. Через два роки після Барбі Кен Карсон, що з'явився на світ, від компанії «Mattel» був тоді просто привабливим хлопцем у червоних шортах зі стрижкою-їжачком.
7 бер. 2023

Психологічна підтримка в умовах воєнного стану

Як відновитися, якщо особистий ресурс вичерпано?
7 бер. 2023

Як захистити дітей від мін: новий сайт про безпеку.

Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, в Україні запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.
6 бер. 2023

БараБука. ПРОСТІР УКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Покровителі 2023 року: сім дитячих книжок про котів
5 бер. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення

До теми дитячого телебачення немає байдужих, тому що всі ми родом з дитинства. Всесвітній день дитячого телебачення і радіомовлення — одне з найбільш світлих і добрих свят. Воно закликає не забувати про наших найулюбленіших маленьких телеглядачів і нагадує дорослим про те, що і вони колись були дітьми.
4 бер. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

4 березня Міжнародний день індустрії скрапбукінгу
3 бер. 2023

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Участь закладу дошкільної освіти № 248 у II Міжнародному занятті доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.