5 квіт. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

5 квітня — День геолога. Цей день встановлено Указом Президента України від 07.02.1995 № 110/95 як професійне свято працівників геології, геодезії та картографії.
5 квіт. 2023

Участь у Всеукраїнської конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі»

До участі у конференції запрошуються керівники закладів освіти, педагогічні працівники, батьки дітей старшого дошкільного віку та початкової школи.

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2023 року
4 квіт. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Розпочався прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1- х класів закладів загальної середньої освіти у 2023 році

До уваги батьків !

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

Всесвітній день моркви. Всесвітній день щура. Міжнародний день бродячих тварин. День створення НАТО.
3 квіт. 2023

Червоний Хрест України

Поради батькам: як підтримати дитину та допомогти їй впоратися із сильними емоціями
3 квіт. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Враховуючи той факт, що у квітні країна готується до одного з найголовніших українських свят – світлого, наповненого духовністю, щирістю та вірою в найкраще Великодня, Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення марафону “Від серця до серця”, щоб примножувати в цей місяць наші помисли добром, а серце – любов’ю та вдячністю всім тим, хто такою високою ціною щодня наближає мир та нашу перемогу.
31 бер. 2023

Практичний порадник для освітян «Сміливі навчати»

Під час війни освітянам доводиться опановувати нові навички, аби зробити освітній процес безпечним для дітей. А також слідкувати за власним емоційним станом, адже вчитель – важлива частина безпеки дитини.
30 бер. 2023

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Освітня профспілка втрачає кількість спілчан