17 трав. 2023

Журнал “Дошкільне виховання” Запрошуємо всіх охочих завтра, 18 травня о 16:00, на практичний вебінар “Дистанційна освіта для дошкільнят"

Про тонкощі дистанційної форми, справжні знахідки для вихователів розкаже спікерка Наталія Шалда, яка вже не перший рік успішно впроваджує новітні технології дистанційної освіти дошкільнят.
17 трав. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Знання про країну й місце проживання, державні символи, історію та свята, усвідомлення себе як громадянина, пізнання розмаїття навколишнього світу поза межами сім’ї.
16 трав. 2023

БАТЬКІВСЬКА ОСВІТА

Бути першим – дитяче лідерство, аналізуємо позитивні сторони
16 трав. 2023

Освіторія для батьків. Як правильно читати казки дітям?

Важко сьогодні переоцінити українські казки. Як і раніше, вони відіграють величезну роль у становленні майбутньої особистості – це не раз відзначалося психологами. Через мудрість поколінь, яка накопичувалася – без перебільшень – віками, вони мають неабияку силу: розвивальну і, безумовно, повчальну.
15 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! Міжнародний день родин

Цей день проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році.
14 трав. 2023

14 травня День матері в Україні.

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.
12 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

12 травня Всесвітній день медичних сестер
11 трав. 2023

Навігація «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Рубрика «Сучасне дошкілля під крилами захисту» була створена для підтримки дошкільнят, батьків, педагогів в умовах війни.
11 трав. 2023

ПОРАДИ БАТЬКАМ. ПЕДАГОГІЧНА ДОПОМОГА ДИТИНІ

Секрети виховання дітей в різних країнах. Досвіди європейських і азійських країн у формуванні особистості дитини.
10 трав. 2023

УВАГА! КОНКУРС!

«ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ»