30 трав. 2023

УВАГА! КОНКУРС!

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, батьків, вихованців позашкілля, педагогів долучитись до освітньої акції “ДЕ ЄДНІСТЬ, ТАМ І ПЕРЕМОГА”.
30 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

30 травня — Всесвітній день боротьби проти астми і алергії

ОСВІТА ДОШКІЛЬНЯТ ОНЛАЙН

При строгому дотриманні дітьми даної пам'ятки з правил безпечної поведінки на природі, діти в період канікул не тільки відпочинуть і наберуться сил, а й збережуть своє здоров'я.
29 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! 29 травня відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй.

Починаючи з 1992 року в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки взяло участь понад 45 тисяч українських військовослужбовців у більш ніж 25 міжнародних операцій у різних регіонах планети та у 18 різних країнах світу. 58 військовослужбовців ЗС України у цих операціях загинули.
29 трав. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Про звітування керівника ЗДО №248 Коваленко Наталії Миколаївни
26 трав. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»
25 трав. 2023

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!!!

Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти
25 трав. 2023

25 травня, четвер День філолога

Філологія одна з найцікавіших наук, яка охоплює цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі. Ця велика галузь знань, дозволяє професійно проводити аналіз письмових текстів, спираючись на основу їх змістовної частини, стилістичної і мовної конструкції, встановлюючи з високою точністю унікальну історію і сутність особливої духовної культури даного суспільства.
24 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ! 24 травня, середа — День слов’янської писемності та культури.

24 травня, у день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, українці разом з усіма іншими слов’янськими народами відзначають День слов’янської писемності й культури. Це свято символізує цивілізаційне торжество слов’янства, його національну самобутність, об’єднує суспільство та долучає кожного з нас до безцінної культурної спадщини.
24 трав. 2023

Особливості гіперопіки та як вона впливає на дитину

Світ, в якому ми живемо, на жаль, не є ідеальним. Всім нам дуже хочеться жити в любові, в гармонії з собою, з природою і відчувати себе щасливими кожен день. Ми всі йдемо своїм шляхом і намагаємося зробити життя і себе трішки краще.