10 трав. 2023

Акція «Поділися своїми мріями», присвячена Дню захисту дітей, стартувала в місті Харкові.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Ігор Терехов. У рамках акції він запропонував школярам написати йому листа про Харків та поділитися своїми бажаннями, пов'язаними з ним.
9 трав. 2023

9 травня, вівторок — День Європи в Україні

Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань 8 травня 2023 року.

8 травня - Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

День Червоного Хреста і Червоного півмісяця заснований на честь швейцарського гуманіста Анрі Дюнана, який народився цього дня в 1828 році. У середині минулого століття з його ініціативи вперше стали створюватися групи добровольців, які надавали допомогу пораненим на полях битв. У 1863 р. за його ініціативою була скликана конференція, що поклала початок міжнародному товариству Червоного Хреста.

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

8 травня: - День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; - День пам’яті та примирення в Україні; Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни

ПОРАДИ БАТЬКАМ. ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДИТИНІ

«Нікому і нічого не розповім» або замкнутість малюка

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ДОШКІЛЬНЯТ

Які важливі критерії слід враховувати під час вибору садочка
7 трав. 2023

День радіо
5 трав. 2023

Консультативна допомога батькам з питання виховання дошкільників

Неможливо виховати гармонійну особистість, якщо дитина не розумітиме, як правильно поводитися з людьми не такими, як усі.
5 трав. 2023

5 травня — Міжнародний день боротьби за права інвалідів

Міжнародний день боротьби за права інвалідів світова спільнота відзначає щороку 5 травня. Він покликаний звернути увагу людей на проблеми, пов'язані із захистом прав людей з обмеженими можливостями. Свій початок історія «міжнародного дня боротьби за права інвалідів» бере 5 травня 1992 року. У цей день 1992 року люди з обмеженими можливостями з 17 країн одночасно провели перший Загальноєвропейський день боротьби за рівні права і проти дискримінації інвалідів. З того часу подібні заходи проводяться кожне п’яте травня.
4 трав. 2023

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

Святкування Міжнародного дня пожежника відбувається в першій декаді травня. Вперше відзначено в 1999 р. День присвячений вшануванню пожежників їх небезпечної служби, є професійним святом пожежників. В цей День організовується і ряд пам’ятних заходів.