22 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Дата початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року – 3 квітня 2023 року.

СВЯТА ЦЬОГО ДНЯ!

22 березня - день Великомучеників Севастійських, день Сорока мучеників, Сорок Святих, або день Усіх Святих, у народі "Сороки".
22 бер. 2023

До уваги батьків вихованців!

Відкрито ще один ІРЦ в Харкові — комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр № 2 Харківської міської ради» за адресою м. Харків, вул.Шекспіра, 20
21 бер. 2023

Міжнародний день лялькаря

Президент УНІМА Маргарета Нікулеску звернулася до всіх діячів театру ляльок із закликом перетворити 21 березня на захопливий ритуал на славу лялькового театру: «Нехай у цей день грають лялькові вистави, проводять дискусії, влаштовують зустрічі, нехай об’єднуються всі професіонали й аматори одного з найдавніших видів мистецтва — театру ляльок! Нехай усі навколо стануть учасниками нашого свята! Нехай всі опиняться театрі ляльок!»
21 бер. 2023

Всесвітній день поезії

Це свято було запроваджено у 1999 році на 30-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Вперше воно відзначалося в Парижі, де розташована штаб-квартира цієї міжнародної організації.

До уваги батьків!

Засідання районного батьківського клубу «Скарбничка мудрості»

20 березня Всесвітній день казки

ЦЯ ІДЕЯ ЗАРОДИЛАСЯ В ГОЛОВІ НЕВІДОМО КОГО. МОЖЛИВО, ВОНА З'ЯВИЛАСЯ ЗА ПОМАХОМ ЧАРІВНОЇ ПАЛИЧКИ У СВІТІ, СПОВНЕНОМУ ТАЄМНИЦЬ, А МОЖЛИВО, БУЛА З ЛЮБОВ'Ю ПРИГОТОВАНА В КАЗКОВОМУ МІСЦІ. І ТЕПЕР ЦЯ ІДЕЯ ПРИЙШЛА ДО НАС, МИ ПОЧУЛИ ЦЕЙ ЗАКЛИК.

20 березня - Всесвітній день Землі

Наша планета Земля - наш рідний дім, в якому створені для нас особливі сприятливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас досталь можливостей й достатній простір для їх реалізації. Далеко не кожна планета наділена таким унікальним потенціалом і розташована в таких унікальних умовах, які дозволили б такий бурхливий розквіт життя і її форм на такому, здавалося б обмеженому просторі у всесвіті. А адже вона така одна у всьому всесвіті.
19 бер. 2023

19 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

В Україні, на підтримку професійних спілок і ініціативи працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення це свято закріплено відповідним Указом Президента України від 15 лютого 1994 року № 46/94, а також відповідно до редакції Указу Президента N 385/95 від 19 травня 1995 року і має назву «День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення». День його святкування встановлено відповідно до попередньої дати, тобто на третю неділю березня.
19 бер. 2023

Свята цього дня! День планетаріїв

Це свято, Міжнародний день планетаріїв, має „європейське” коріння, вперше воно було проведене в Італії у 1990 році з ініціативи Асоціації італійських планетаріїв. Статус міжнародного День планетаріїв набув у 1994 році, коли його підтримали французькі „храми астрономії”. А вже через рік це свято почали відзначати ще в шести країнах Європи: Бельгії, Чехії, Словенії, Польщі, Україні.