13 січ. 2023

ПРИЄМНІ СПОГАДИ ПРО СВЯТКУВАННЯ МАЛАНКИ В САДОЧКУ

Сьогодні на значній частині України зустрічають свято Маланки і Василя. Ще б пак, адже колоритні народні традиції — гордість України, а природний гонор і тонкий гумор — в крові у кожного справжнього українця.
13 січ. 2023

Щедрий вечір: традиції та історія свята

Щороку, 13 січня, українці відзначають Щедрий вечір. Старий Новий рік святкують вночі - з 13 на 14 число. Традиція ця з'явилася багато століть назад і оповита безліччю легенд та важливих історичних подій.

Мультсеріал «Пес Патрон»

7 січня на новому YouTube каналі Patron The Dog відбулася прем’єра першої серії мультсеріалу про пса Патрона, який служить у Держслужбі з надзвичайних ситуацій України.

395 років від дня народження Шарля Перро

Але доки читають його казки, живе пам'ять про нього. Казки — справа давня. Вони прийшли з тих часів, коли не було ані книги, ані письменників. Але Шарль Перро зумів переповісти те, що чув від няні з дитинства таким чином, що його казками зачитувалися не лише діти, але й дорослі. На сюжети казок Перро створено опери «Попелюшка», «Замок герцога Синя Борода», балети «Спляча красуня», «Попелюшка», багато фільмів мультфільмів.
12 січ. 2023

12-СІЧНЯ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНЬКИ!

Сьогодні, 12 січня, в Україні святкують Всесвітній День дочки. Незважаючи на те, що це не офіційне свято, з кожним роком воно стає дедалі популярнішим.
11 січ. 2023

МОЗ України інформує

Як не впасти в ожеледицю
10 січ. 2023

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Нормативно-правові документи, що регламентують атестацію педагогічних працівників

СВЯТА 10 СІЧНЯ.

У світі відзначають День Ліги націй, День відкриття першої сесії Генеральної Асамблеї ООН, День метро, День гіркого шоколаду, День своєрідних людей.
10 січ. 2023

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

СПІЛЬНОТЕКА ВІД ЮНІСЕФ
9 січ. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!! ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

ЯК ЗАЛУЧИТИ ДІТЕЙ ДО СОЦІАЛЬНО-ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ ВДОМА?