9 січ. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ та ОСВІТЯН !!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Перелік сайтів, матеріали яких будуть корисними для вихователів, батьків, дітей і для інших учасників освітнього процесу
7 січ. 2023

Ой, прийшло до нас Святе Різдво!

Різдво — одне з найважливіших свят для кожного християнина. Його відзначають всією сім'єю і діти беруть активну участь у святкуванні.
6 січ. 2023

Це цікаво знати!

Про свята, які відзначаються 6 січня.
6 січ. 2023

Освітня акція «Сімейні звичаї та традиції харківських родин»

У цей бурхливий, нестабільний, іноді жорстокий та непередбачуваний період, час потрясінь і труднощів, вимушених переїздів та постійних змін сімейні традиції стають своєрідним оберегом, який допомагає триматися, об’єднує родину, робить її стійкою до зовнішніх впливів. Звичайно, деякі традиції та звичаї видозмінюються, можливо, стають трохи скромнішими та раціональнішими, проте продовжують захищати сімейний човен від штормів і бур. Коли сьогодення складне, а майбутнє непевне, традиції сприяють сімейному порозумінню, впевненості, що в найскрутнішу хвилину рідні будуть поруч. Сімейні традиції та звичаї об’єднують родину в одну непереможну спільноту, яка здатна захистити кожного її члена від будь-яких негараздів.
5 січ. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн освіта.

ЯКІ Є СІМЕЙНІ ТРАДИЦІЇ.
5 січ. 2023

Комікси для дітей «Духовно-культурне наповнення дитини ціннісним змістом»

Дитячі комікси в малюнках поєднують веселі історії та серйозні теми, при цьому сюжети залишаються цікавими та простими для розуміння.

БАТЬКІВСЬКА ОСВІТА.

Консультація. "Батьківський авторитет, на що важливо звернути увагу!"

ТЕРАПЕВТИЧНІ КАЗКИ НА ДОПОМОГУ БАТЬКАМ

Надавати психологічну допомогу своїм дітям батьки можуть самостійно!
4 січ. 2023

УВАГА! ВІДЕОКОНКУРС НОВОРІЧНИХ ЩЕДРІВОК!!!!!

Запрошуємо до участі у конкурсі щедрівок родини вихованців!
4 січ. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АЗБУКИ БРАЙЛЯ

Всесвітній день азбуки Брайля - цей день встановлений Резолюцією Генеральною Асамблею ООН в грудні 2019 року.