19 січ. 2023

19 СІЧНЯ (ЧЕТВЕР) Хрещення Господнє

Хрещення Іваном Хрестителем Ісуса Христа на річці Йордан. В цей день проходять народні святкування, в Україні має назву Водохреще. Відзначається щорічно 19 січня.
19 січ. 2023

19 січня — Міжнародний день зимових видів спорту

Мета свята — підвищити інтерес до зимових видів спорту і залучити молодь до активного способу життя. Цей день дає можливість насолодитися снігом, зануритися у світ зимових видів спорту. Важливо навчати дітей сприймати їх не тільки як змагання, а й як чудові розваги.
18 січ. 2023

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Сьогодні вихованці КЗ "ДНЗ № 248" отримали Подяки та солодкі подарунки за участь у Конкурсі Новорічних Щедрівок.
18 січ. 2023

ПОРАДИ БАТЬКАМ! ДИТЯЧА ШАПКА: ВИБИРАЄМО ГОЛОВНИЙ УБІР ПРАВИЛЬНО

“Ти в шапці?” “Чого без шапки?” “Одягни негайно!” Мабуть, кожен пам’ятає ці фрази з дитинства. Дитяча шапка – предмет турботи не одного покоління мам, і нелюбові не одного покоління дітей. Небажання носити шапку викликане тим, що батьки часто обирають головний убір, який не підходить дитині за розміром або матеріалом. Щоб дитина носила шапку із задоволенням, варто керуватися певними правилами під час її купівлі.
16 січ. 2023

Психологічна просвіта для батьків

Як допомогти дитині подолати тривожний стан
16 січ. 2023

16 січня — День льодовара

Це професійне свято всіх заливників льоду — і фахівців, що працюють на великих льодових аренах, і любителів, котрі заливають для дітвори ковзанки у дворах. Дата вибрана не випадково — саме 16 січня 1901 р. народився американський інженер Френк Замбоні, який винайшов ресурфейсер — льодовий комбайн для відновлення льоду на ковзанках (доти це робилося вручну).
15 січ. 2023

Увага!!! Онлайн-курс про мінну безпеку з Фаготом.

Кожен день окупації України містить смертельну загрозу не тільки для військових, а й для цивільного населення. Ворог не цурається жорстоких, безчесних і навіть незаконних методів ведення війни. Це стосується і мінування територій. У деокупованих містах і селах зафіксовано багато випадків мінування житлових будинків і господарств, дитячих майданчиків та іграшок, побутової техніки, автомобілів і всього, чим може користуватися будь-яка людина.
15 січ. 2023

Челендж до Дня Соборності «Тільки в єдності наша сила»

З нагоди Дня Соборності України Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення челенджу «Тільки в єдності наша сила».
14 січ. 2023

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ ЩЕДРІВОК!!!!!!!!!

Вітаємо переможців у відеоконкурсі щедрівок вихованців КЗ "ДНЗ №248"- Візняка Ярослава, група № 7 "Дзвіночки", Прокуру Дар'ю та Прокопенко Анжеліку, група № 3"Говорунчики"!
13 січ. 2023

ПРИЄМНІ СПОГАДИ ПРО СВЯТКУВАННЯ МАЛАНКИ В САДОЧКУ

Сьогодні на значній частині України зустрічають свято Маланки і Василя. Ще б пак, адже колоритні народні традиції — гордість України, а природний гонор і тонкий гумор — в крові у кожного справжнього українця.