4 січ. 2023

НУМО ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ ДОШКІЛЬНЯТ

На цій платформі зібрано корисні підказки, цікаві вправи й ігри, які допоможуть дошкільнятам опановувати важливі навички для подальшого розвитку.
4 січ. 2023

Поради лікаря. Скільки цукру можна вживати дитині щодня.

ВООЗ рекомендує обмежити споживання цукру впродовж усього життя, а дітям до 2 років взагалі не рекомендовано вживати додані цукри.
3 січ. 2023

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Про підсумки творчого конкурсу «Зимовий дивосвіт!»
3 січ. 2023

"Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області".

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2022 року

1 січня — Всесвітній день миру

Поговоріть з малятами про те, наскільки важливо, щоб мир панував в усіх куточках нашої планети, як іноді важко його досягти і як легко можна порушити — одним необачним кроком. Поміркуйте над тим, що може зробити кожна людина для збереження миру на Землі.
1 січ. 2023

ШАНОВНІ БАТЬКИ І ЛЮБІ ДІТИ!

Прийміть вітання від вихованців ЗДО № 248.

ЦІКАВІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ НА НОВОРІЧНІ СВЯТА

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам новорічні робочі зошити «Зимових завдань», які допоможуть дорослим грамотно організувати дозвілля дитини на новорічні та різдвяні свята, а малечі – цікаво й корисно провести канікули.
31 груд. 2022

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, БАТЬКИ, ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ! Прийміть найщиріші вітання з Новим 2023 роком від закладу дошкільної освіти № 248!

Нехай наступний рік принесе в кожну оселю вдосталь тепла, світла, обіймів, любові! Нехай прекрасні зимові свята наближатимуть найбажанішу для нас перемогу, мир і спокій, злагоду і щастя, впевненість у майбутньому!
30 груд. 2022

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

ВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВЄДЯЄВОЇ ОЛЕНИ ВОЛОДИМИРІВНИ З НОВИМ РОКОМ
30 груд. 2022

30 грудня - ФЕСТИВАЛЬ ВЕЛИЧЕЗНИХ ЗМІН В ОСТАННЮ ХВИЛИНУ

У календарі неординарних свят передостанній день року ознаменувався проведенням Фестивалю величезних змін в останню хвилину. Багато хто на початку нового року ставить собі за мету досягти деяких вершин та виконати певні завдання у прийдешньому році. Якщо упродовж року зволікати, то, швидше за все, обіцянки залишаться нездійсненими.