29 груд. 2022

29 грудня ДЕНЬ ІНФОРМАЦІЙНО-МЕДІЙНИХ СТРУКТУР МО ТА ЗСУ

День інформаційно-медійних структур МО та ЗСУ впроваджений задля підвищення престижу професії, а також як день подяки за віддану та професіональну діяльність робітників цієї сфери.
29 груд. 2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ОСВІТЯН !!! Оновлено протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)

Інфекційні захворювання до теперішнього часу є найбільш поширеними захворюваннями в усьому світі. Гострі респіраторні вірусні інфекції, грип, дифтерія, кашлюк, правець, краснуха, пневмококова, менінгококова інфекція, туберкульоз, інфекційний мононуклеоз, скарлатина, коронавірус… Ці та багато інших вірусних чи бактерійних захворювань здатні передаватись від хворої до здорової людини через повітря, тобто так званим повітряно-краплинним шляхом. У більшості випадків такими захворюваннями людина заражується при тісному контакті з вже хворою людиною чи носієм без ознак захворювання. Мікроби й віруси під час розмови, кашлю, чхання потрапляють у повітря з крапельками слини або слизу, а здорова людина заражається, коли їх вдихає. Збудники окремих інфекцій (наприклад, дифтерії, туберкульозу, коронавірусу) є доволі стійкими у зовнішньому середовищі поза організмом людини і довго можуть зберігати життєздатність на різних поверхнях після висушування крапельок рідини у вигляді пилу. Тоді мікроби можуть потрапити із забруднених поверхонь на руки людини, якими вона мимоволі, непомітно для себе, може потерти очі чи носа і таким чином заразитися.
28 груд. 2022

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Харківський міський голова Ігор Терехов привітав педагогів Київського району з новорічними святами.
28 груд. 2022

ДО УВАГИ ОСВІТЯН!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ.

Працівники закладу дошкільної освіти долучились до виготовлення окопних свічок для українських військових.
28 груд. 2022

Для розумних малят та їх батьків. Ігри з дитиною “НА ХОДУ”

Ви обожнюєте гуляти з дитиною? Відмінно! А тепер уявіть, що прогулянка може бути не тільки корисною для загального здоров’я крихти, цікавою та пізнавальною, але ще і веселою. Ось уявіть собі ситуацію, коли ваш шлях, скажімо в гості до улюбленої бабусі, перетворився в захоплюючу пригоду ?! Таких не хитрим способом ви допоможете малюкові нагуляти чудовий апетит, забезпечите його міцним сном, подаруйте чудовий настрій і отримаєте заряд позитивних емоцій на довгий час.

28 грудня — Міжнародний день кіно

Ознайомте дітей з історією розвитку кінематографа (від німого кіно до звукового, від чорно-білого до кольорового, від плівкового до цифрового), розкажіть про фахівців, які створюють кінофільми (акторів, режисерів, сценаристів, каскадерів, операторів тощо), перегляньте і порівняйте з малятами фільми різних жанрів (наукові, документальні, публіцистичні, художні), пройдіть разом основні етапи виробництва фільмів, створивши свою власну документальну (художню, наукову) кінокартину.
27 груд. 2022

ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ. ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ.

Онлайн-освіта для розумних малят та їх батьків.
26 груд. 2022

Творча майстерня. Новорічні іграшки своїми руками

Пропонуємо вам зробити разом з дитиною новорічні іграшки своїми руками, які потім будуть прикрашати ялинку вдома. Це не так складно, адже існує багато простих варіантів іграшок, які можна створити власними силами разом з дитиною.

26 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ПОДАРУНКІВ

Свято виникло у Великій Британії та пов’язаних з нею країн Британської співдружності та з часом розповсюдилося світом. День подарунків (англ. Boxing Day) — свято, що відзначається у Великій Британії та країнах Британської співдружності націй: Австралії, Новій Зеландії, Канаді, а також в Кірибаті, Самоа та ін. «День подарунків» відзначається у цих країнах щорічно 26 грудня,
26 груд. 2022

Діти району відвідали казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла»

Наближається Новий 2023 рік. Лічені дні залишилися до свята. Новорічна, таємнича атмосфера панує зараз на станції метро Університет. Діти Київського району отримали чудовий подарунок від Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова: відвідали казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла», яка подарувала їм яскраві враження, веселий настрій та позитивні емоції.