21 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

Здорове харчування дітей – інвестиція в майбутнє України
21 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!!

Про підвищення кваліфікації в Каразінському університеті у новому 2023/2024 навчальному році
18 серп. 2023

Cерпневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Дайджетст підготовлено в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».
18 серп. 2023

Рубрика «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Пропонуємо для ознайомлення нові розробки педагогів, створені на виклики сьогодення.
17 серп. 2023

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих МОН для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 н.р.

З метою упорядкування літератури, що рекомендується для використання в закладах освіти, Міністерство освіти і науки України надає переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році
15 серп. 2023

ІСКОРКИ СУПЕРСИЛ - унікальний ляльковий театр!

Грати в театр легко та весело, адже всі необхідні матеріали можна завантажити та роздрукувати. Обирайте сценарій та відтворюйте вистави вдома
14 серп. 2023

В рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові терапевтичні казки для дошкільнят

Міністерство освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» доповнили рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» матеріалами, які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
10 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ!!! ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Серпневий дайджест курсів на Prometheus та Prometheus+ ОБИРАЙТЕ СВІЙ І РОЗПОЧИНАЙТЕ НАВЧАННЯ!
9 серп. 2023

9 серпня - Всесвітній день книголюбів!

День книголюбів (англ. Book Lovers Day) – неофіційне свято, яке відзначається щороку 9 серпня всіма любителями книги. Свято було започатковане в Сполучених Штатах Америки, потім швидко набрало популярності і стало всесвітнім.
9 серп. 2023

Домашні смаколики для захисників України

Освітянська родина ЗДО № 248 передала на передову нашим захисникам смаколики, а вихованці садочка намалювали малюнки.